Kariéra v Airway

Máme rádi flexibilitu a efektivitu. Tu nabízíme i našim kolegům. Pokud se zajímáte o práci v logistice, budeme rádi pokud spojíte vaši budoucnost s naší.

Máte rádi svobodu, samostatnost a dynamiku? Práce kurýra v sobě spojuje všechny tyto vlastnosti. Umožní Vám mít velmi pestrou a zajímavou práci, která se rozhodně jen tak neomrzí. Poznáte spoustu zajímavých lidí a příběhů, rozvezete mnoho důležitých zásilek i radosti. Stanete se také součástí báječného kolektivu Airway kurýr, ve kterém se všichni podílíme na skvělých výsledcích a spokojenosti našich zákazníků. My jsme práci kurýrů již dávno propadli. Pokud se mezi nás přidáte, určitě Vás to taky dostane. :-)

Jako samostatně výdělečný kurýr budete mít svobodu v plánování pracovních směn. Lehce si tak ovlivníte také výši svých příjmů. My se Vám budeme snažit dát maximální podporu jak při doručování zásilek, tak při předávání důležitých informací o jednotlivých zakázkách. Zkrátka budete vědět, co se kde zrovna děje.

V případě, že budete jako kurýr využívat ekologický dopravní prostředek, jako je auto na CNG, vodíkový pohon nebo elektromobil, rádi Vás budeme motivovat vetší provizí. Pro naši firmu je podpora ekologie a snižování uhlíkové stopy jednotlivých zásilek velmi důležitá.

...

Kurýrní aplikace

Pro naše kurýry máme připravenou aplikaci pomocí které tuto práci zvládnete i bez mistních znalostí. Mužete se nechat automaticky navádět a nechat si plánovat jizdu tak abyste byli co nejefektivnější.

Základní prvky

  • Navigační plán zásilek
  • Trackování vaší pozice
  • Volnost výběru automatického i manuálního režimu

Zjistěte cenu vaší zásilky hned teď