Kurýrní služby a přeprava zásilek
Dispečink: +420 272 926 441

Kalkulátor kurýr Praha

Jednorázová zásilka online

Chcete rychle a levně
poslat zboží po Praze a okolí?

Při objednávce online sleva 5%.

Objednat zásilku

Zaregistrujte se nyní a získejte následující výhody

1. Pokročilá správa objednávek.
2. Rozsáhlá historie zásilek.
3. Možnost platby převodem.

REGISTROVAT

Aktuality a články ze světa logistiky


Přijmeme kurýry!

Září 2016

Příprava na podzimní a Vánoční sezonu. Zajímá Vás práce kurýra? Cítíte se na kole, motorce, nebo v autě v Praze jako ryba ve vodě? Pak nás neváhejte kontaktovat!


Vozíme radost!

Květen 2016

Pro eshop www.kvetinyexpres.cz zajišťujeme rozvoz květin v rámci Prahy a mnoha dalších měst v ČR. Potřebujete potěšit přítelkyni, manželku, nebo kolegyni? Navštivte eshop kvetinyexpres.cz, vyberte vhodný dárek a mi ho pro Vás s radostí doručíme! Květiny a gurmánské balíčky jsou i ideálním dárkem pro Vaše obchodní partnery.


Modernizujeme!

Leden 2016

Pro ještě rychlejší proces doručování zásilek jsme pro naše kurýry vyvinuly mobilní aplikaci, která kurýrům umožní rychlejší přístup k veškerým informacím a zrychlí doručení Vašich zásilek a zrychlí přístup k informacím o doručení zásilek.


Rosteme!

Září 2015

Do našeho vozového parku přibyl 2xFord Transit, který pojme až 12m3, nebo 4 europalety Vašeho zboží.


Mobilní aplikace

9. 9. 2015

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu objemu práce jsme v uplynulém měsíci pro naše kuýry otestovali a následně spustili mobilní aplikaci Airway.

Jednoduché rozhraní slouží především k nahlédnutí do detailu zásilek (odkud, kam, v kolik, od koho a komu atd.) a usnadnění práce našemu dispečerovi, který doteď musel údaje nezbytné k vyzvednutí a včasnému doručení zásilky zadávat "manuálně", neboli skrze vysílačku. Od uvedení mobilní aplikace má tedy náš dispečer větší prostor pro Vás a Vaše dotazy ohledně vyzvednutí, doručení, a hlavně pro plnění Vašich individulních přán a potřeb.


Stěhujeme se do větších prostor!!!

Srpen 2014

Pro zkvalitnění našich služeb měníme místo naší provozovny. Nyní nás naleznete na adrese Za Strašnickou vozovnou 1343/6. Těšíme se na Vaší návštěvu.


GPS

11. 10. 2013

V našem systému aktuálně přibyla funkce "GPS poloha", která využívá dnes velmi rozšířených "chytrých telefonů", především pak jejich možnost sledovaní zařízení dle již zmíněné GPS pozice. Dispečer tak aktuálně vidí přesnou polohu kurýra a může mu zasilky přidělovat s ještě větší efektivitou, než tomu bylo dosud, případně může lepé zoodpovídat Vaše dotazy, které se vztahují k času doručení, aniž by musel skrze vysílačku "shánět" kurýra, který nemůže být na vysílačce vždy dostupný (např. při ztrátě signálu v tunelech atp.).


Regionální Kurýrní služby

28. 2. 2013

Když se vaše firma potřebuje dodat zásilku na době, kdy potřebuje být dodány efektivně.Mnohé podniky často vyžadují balíčky mají být dodány v rámci určitého časového plánu, často ve stejný den.Regionální kurýrní služby jsou skvělý způsob, jak si zásilku na místo určení včas, pokaždé.

Detail článku ->

Co jsou kurýrní služby? Kdy je využívat?

20. 2. 2013

Pokud nechcete svůj prodej omezit na dopravu přes Českou poštu, máte možnost využít nabídku několika zásilkových firem. Mezi výhody tohoto typu dopravy patří jeho rychlost, nevýhodou je vyšší cena.

Detail článku ->

Logistika ve farmaceutickém průmyslu

21. 2. 2012

Logistické procesy ve farmaceutickém průmyslu podléhají přísné regulaci národních i nadnárodních orgánů, a to ve všech fázích - od převzetí výrobků přes skladování až po doručení. Vyhovět všem požadavkům je možné pouze za použití moderních logistických technologií. Z hlediska vývoje těchto inovací lze "farmaceutické logistice" s určitou nadsázkou přisoudit roli, jakou představuje vojenský výzkum pro běžný průmysl. Výrobci si proto vzhledem k náročnosti logistických procesů ve zdravotnictví většinou na obsluhu celého řetězce najímají specializované 3PL firmy.

Detail článku ->

Kurýrní, expresní a balíkové služby obstály

21. 3. 2011

Globální ekonomický útlum dopadl na přepravní trh tvrdě. Postihl i jeho segment s nejvyšší přidanou hodnotou, logisticky velmi dobře propracovanou oblast expresních, kurýrních a balíkových služeb. Hovoří se v souvislosti s krizí o žití si nad poměry a tento segment byl produktem i faktorem prosperity.

Detail článku ->

Kurýrní, expresní a balíkové služby

14. 3. 2008

Kurýrní, expresní a balíkové služby patří do segmentu trhu dopravy. Jsou nabízeny teprve od 60. let minulého století a stále ještě jsou provázeny růstem v oblastech počtu zásilek, hmotnosti, tržeb a počtu pracovníků. Tento růst jistě je a bude ovlivněn také tím, že poskytovatelé kurýrních, expresních a balíkových služeb stále více působí jako integrátoři a jako logističtí partneři v logistických řetězcích.

Detail článku ->

Kurýrní firmu vybírejte pečlivě

18. července 2006

Určitě i vaše firma potřebuje občas, nebo dokonce pravidelně posílat zásilky svým zákazníkům či obchodním partnerům. Rozhodně se vám vyplatí využít služby kurýrní firmy. Podle čeho ale firmu vybírat, abyste zbytečně netratily na penězích či renomé?

Detail článku ->